O firmie

Firma Salutaris została powołana do życia w 2008 roku z myślą o dostarczaniu klientom kompleksowej obsługi, ochrony i opieki (łac. salutaris) w zakresie ich środowiska informatycznego.

Ofertę firmy stanowi szeroki zakres usług outsourcingowych związanych z utrzymaniem i modernizacją infrastruktury IT. Naszych klientów wspieramy także w zakresie doboru, wdrażania i rozwoju oprogramowania do zarządzania przedsięborstwem oraz integracji systemów. Projektujemy i wdrażamy systemy bezpieczeństwa IT. W ramach naszych usług pomagamy klientom w pozyskiwaniu środków unijnych oraz dostarczamy rozwiązania pozwalające efektywnie wykorzystywać Internet w biznesie.

Swoje usługi kierujemy do klientów z różnych obszarów rynku. Dla dużych firm świadczymy wyspecjalizowane usługi outsourcingowe oraz realizujemy projekty informatyczne. Dla mniejszych firm świadczymy kompleksową obsługę IT. Realizujemy wszystkie prace wykonywane zwykle przez dział IT lub informatyków zapewniając dostępność i gwarantowany poziom usług serwisowych w oparciu o SLA (Service Level Agreement). W zakresie wsparcia technicznego infrastruktury IT obsługujemy firmy międzynarodowe w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań bazujących na systemach wirtualnych i usługach "w chmurze". Oferujemy usługi modernizacji i migracji infrastruktury IT do rozwiązań skalowalnych i bezpiecznych.

Z naszymi klientami nawiązujemy trwałe relacje biznesowe - naszym celem jest utrzymanie długoterminowej współpracy opartej na obustronnych korzyściach.

Siedziba firmy mieści się w Katowicach. Firma posiada oddziały w Warszawie i w Bielsku-Białej

Współpracujemy z wieloma firmami i konsultantami na terenie kraju będącymi dla naszej firmy zapleczem projektowo-serwisowym.

Partnerzy


Nasze kompetencje